لیست آموزش انواع غذاهای چاق کننده برای افزایش وزن

غذاهای چاق کننده

لیست غذاهای چاق کننده صورت غذاهای چاق کننده برای کودکان لیست غذاهای چاق کننده شکم غذاهای چاق کننده سالمندان چاق کننده های ارزان غذاهای چاق کننده نی نی سایت غذا های چاق کننده پا ترکیبات چاق کننده

در این مطلب قصد داریم انواع غذاهای ایرانی و بین المللی که برای افزایش وزن و چاقی مناسب هستند را برای شما بازدیدکنندگان گرامی جمع آوری کنیم، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه انواع غذاهای چاق کننده در ادامه با سایت چی شی همراه باشید.

لیست غذا برای چاق شدن

شماره ۱ : بال مرغ پرچمی

شماره ۲ : پیراشکی نان تست

شماره ۳ : مانتی گوشت

شماره ۴ : مرغ توسکانی

شماره ۵ : چیکن استرگانوف

شماره ۶ : سالاد الویه

شماره ۷ : پاستا با سس سفید و مرغ

شماره ۸ : تست مرغ و قارچ

شماره ۹ : مرغ چیپسی

شماره ۱۰ : کیک پیتزا

شماره ۱۱ : سالاد ماکارونی

شماره ۱۲ : املت ترکیه ای

شماره ۱۳ : اسکالوپ مرغ

شماره ۱۴

کباب تابه ای پنیری یکی از غذاهای خوشمزه و پرطرفدار ایرانی است که در این ورژن با پنیر پیتزا درست می شود و به همین دلیل برای چاق شدن مناسب است.

شماره ۱۵

خورش فسنجون از غذاهای سنتی و خوشمزه کشورمان است که به دلیل اینکه با حجم بالایی از گردو درست می شود، برای چاق شدن مناسب می باشد.

شماره ۱۶

کراکت سیب زمینی یکی از غذاهای فوری و خوشمزه فست فودی است که به دلیل اینکه دارای کالری بسیار بالایی می باشد، برای افزایش وزن مناسب می باشد.

این لیست به مرور کامل تر می شود، پس توصیه می کنیم باز هم به این صفحه سر بزنید. راستی اگر می خواهید فهرست غذایی کامل تری برای چاق شدن داشته باشید، توصیه می کنیم مطالب زیر را هم ببینید.

چه امتیازی میدی؟
دسته بندی: آموزش آشپزی
بروز رسانی توسط در سه شنبه 13 اردیبهشت 1401

مطالب پربازدید از سراسر وب

استفاده از مطالب سایت چی شی در سایر سایت‌ها فقط با کسب مجوز کتبی امکان پذیر است.