طرز تهیه معجون خرمایی بسیار مقوی خوشمزه و مخصوص

طرز تهیه معجون خرمایی بسیار مقوی خوشمزه و مخصوص

طرز تهیه معجون خرمایی معجون خرمایی یکی از انواع معجون های خوشمزه و بسیار مقوی جنوب کشورمان است که با دستورهای متنوعی تهیه می شود، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به …

طرز تهیه دسر فلوتاتینا خوشمزه و مجلسی با ژله انار

طرز تهیه دسر فلوتاتینا خوشمزه و مجلسی با ژله انار

طرز تهیه دسر فلوتاتینا دسر فلوتاتینا یکی از انواع دسرهای خوشمزه و پرطرفدار بین المللی است که در میان ایرانیان معمولا در شب یلدا درست می شود، برای مشاهده آموزش کامل و …

طرز تهیه بستنی یخی میوه ای سالم و خوشمزه با طعم دلخواه

طرز تهیه بستنی یخی میوه ای سالم و خوشمزه با طعم دلخواه

طرز تهیه بستنی یخی میوه ای بستنی یخی میوه ای یا آلاسکا یکی از انواع بستنی های خوشمزه و پرطرفدار در سراسر جهان است، برای مشاهده این آموزش در ادامه با سایت …

طرز تهیه سان شاین

سان شاین یعنی چه طرز تهیه سان شاین انواع سان شاین برای مهمانی های شیک اسموتی کافی شاپ ویکی پدیا بستنی سان شاین

سان شاین یک دسر شیک و مجلسی است که در لیوان یا جام های بلند سرو می شود. این دسر را می توان به عنوان میان وعده یا دسر بعد از غذا تهیه و سرو نمود. سان شاین از ژله و بستنی و تکه های تازه میوه تهیه می شود که به صورت لایه لایه درون ظرف مناسب ریخته می شود. سان شاین مانند میلک شیک در کافی شاپ ها نیز سرو می گردد که جایگزین بستنی است.

مواد لازم برای ۲ نفر
ژله آلوئه ورا۱ بسته
ژله بلوبری۱ بسته
آبجوش برای هر ژلهنصف لیوان
آب سرد برای هر ژلهنصف لیوان
موز و کیویبه مقدار لازم
بستنی (وانیلی و بلوبری و تمشک و شکلاتی)به مقدار دلخواه
چتر۲ عدد
شکلاتبه مقدار لازم

دستور تهیه سان شاین

مرحله اول

برای تهیه سان شاین خوشمزه و مخصوص در ابتدای کار، دو کاسه جدا گانه بر می داریم. هر کدام از ژله ها را درون یکی از کاسه ها می ریزیم. سپس به هر کدام نصف لیوان آب جوش اضافه کرده و سپس روی بخار کتری قرار می دهیم تا کامل حل شود.

مرحله دوم

وقتی ژله ها حل شد و شفاف شد، نصف لیوان آب سرد به هر کدام از ژله ها اضافه می کنیم و بهم می زنیم تا یکدست شود. سپس درون یخچال حدود نیم ساعت قرار می دهیم تا نیم بند شود. در این فاصله، کیوی را شسته و پوست می کنیم.

مرحله سوم

در این مرحله کیوی به صورت حلقه ای نازک می بریم. ۴ برش کافی است. در ادامه بقیه کیوی را به صورت نگینی ریز خرد می کنیم و کنار می گذاریم. حالا موز را هم جدا گانه پوست کنده و به صورت حلقه ای ۴ برش نازک ایجاد می کنیم.

مرحله چهارم

در این مرحله بقیه موز را هم به صورت نگینی ریز، خرد می کنیم و کنار می گذاریم. ژله نیم بند شده را از یخچال بیرون آورده و با قاشق آن را خرد می کنیم. سپس ظرف مناسب سان شاین را برداشته و ته آن را یک لایه ژله خرد شده بلوبری می ریزیم.

مرحله پنجم

سپس حلقه های موز را به کناره های لیوان می چسبانیم.درون آن را هم از موز خرد شده پر می کنیم. سپس روی موز را یک لایه ژله آلوئه ورا خرد شده می ریزیم. سپس دوباره به دیواره های لیوان، ورقه های کیوی می چسبانیم.

مرحله ششم

سپس درون آن را هم از کیوی خرد شده پر می کنیم. لایه آخر از هر اسکوپ بستنی به طعم دلخواه روی آن می ریزیم. سعی می کنیم از حداقل دو طعم بستنی استفاده کنیم. سان شاین را با چتر های کوچک تزیینی و هر شکلات یا ویفری تزیین می کنیم.

آخرین بروز رسانی در : شنبه 7 فروردین 1400
ثبت‌نام رژیم گروهی با تخفیف ویژه

براساس تجارب ۳۰ ساله‌ی دکتر کرمانی رژیم گروهی بهترین راه‌حل برای حفظ انگیزه‌ی افراد طی رژیم و رسیدن به وزن دلخواه در زمانی کوتاه هست، بیش از ۹۰ درصد افرادی که با برنافیت زیرنظر دکتر کرمانی رژیم گروهی گرفتن به وزن دلخواهشون رسیدن

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام چی شی و لینک مستقیم بلا مانع است.