طرز تهیه شربت آلو سیاه خوشمزه به روش سنتی

طرز تهیه شربت آلو سیاه خوشمزه به روش سنتی

طرز تهیه شربت آلو شربت آلو یکی از انواع نوشیدنی های خوشمزه و متفاوت است که در روزهای گرم تابستانی بسیار مناسب می باشد، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله …

طرز تهیه شربت لیموناد خوشمزه و سالم به روش کافی شاپی

طرز تهیه شربت لیموناد خوشمزه و سالم به روش کافی شاپی

طرز تهیه شربت لیموناد شربت لیموناد یکی از شربت های بسیار محبوب و خوشمزه در سراسر جهان است که به عنوان یک نوشیدنی بین المللی شناخته می شود. برای مشاهده آموزش کامل …

طرز تهیه اسموتی هلو ساده و خوشمزه به روش خانگی

طرز تهیه اسموتی هلو ساده و خوشمزه به روش خانگی

طرز تهیه اسموتی هلو اسموتی هلو یکی از انواع نوشیدنی های خوشمزه و بین المللی است که در روزهای گرم تابستان بسیار مناسب می باشد، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به …

طرز تهیه آیس لته توت فرنگی

طرز تهیه آیس لته توت فرنگی , دستور تهیه آیس لته توت فرنگی

آیس لته توت فرنگی یکی از انواع نوشیدنی های خوشمزه و بین المللی است که برای روزهای گرم تابستان بسیار مناسب می باشد، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه آیس لته توت فرنگی در ادامه با سایت آموزشی چی شی همراه باشید.

مواد لازم آیس لته توت فرنگی
شیر۱ لیوان
سیروپ توت فرنگی۲ قاشق مرباخوری
خامه صبحانه (اختیاری)۱ قاشق غذاخوری
توت فرنگی۵ عدد
اسپرسو (اختیاری)۱ شات

طرز تهیه آیس لته توت فرنگی

مرحله اول

برای تهیه آیس لته توت فرنگی خوشمزه در ابتدای کار نصف شیر را به همراه سیروپ توت فرنگی مخلوط کرده و درون قالب های جا یخی می ریزیم، سپس قالب را درون فریزر قرار می دهیم تا کاملا منجمد شود.

مرحله دوم

زمانی که مخلوط شیر کاملا یخ زد، توت فرنگی را شسته و درون لیوان سرومان می ریزیم، سپس توت فرنگی ها را می کوبیم تا پوره شوند. در ادامه یخ شیر را از فریزر خارج کرده و به لیوان سرومان اضافه می کنیم.

مرحله سوم

حالا در صورت تمایل خامه صبحانه را با مقداری از شیر باقی مانده مخلوط کرده و تا روان شود، سپس به لیوان می افزاییم. در ادامه مابقی شیر را به لیوان اضافه کرده و مخلوط می کنیم تا مواد ترکیب و یکدست شوند.

مرحله چهارم

در این مرحله برای طعم دهی بهتر بسته به نوع سلیقه اسپرسو را به لیوان اضافه کرده و مخلوط می کنیم تا مواد ترکیب و یکدست شوند، سپس به دلخواه با توت فرنگی تزیین کرده و سرو می کنیم. نوش جان.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 27 تیر 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام چی شی و لینک مستقیم بلا مانع است.