لیست آموزش تهیه غذاهای نونی بدون گوشت برای شام و ناهار

لیست آموزش تهیه غذاهای نونی بدون گوشت برای شام و ناهار

غذای نونی بدون گوشت غذاهای نونی از مهم ترین غذاها در رژیم غذایی ما ایرانی ها هستند و در کنار غذاهای برنجی عمده ترین قسمت رژیم غذایی ما را در بر می …

طرز تهیه جوجه کباب چمیچوری خوشمزه با سس مخصوص

طرز تهیه جوجه کباب چمیچوری خوشمزه با سس مخصوص

طرز تهیه جوجه کباب چمیچوری جوجه کباب یکی از غذاهای سنتی ایرانی و ترکی است که طرفداران زیادی دارد و برای مهمانی و جشن ها، پای ثابت غذاها است. جوجه کباب روش …

طرز تهیه هش براون، صبحانه خوشمزه امریکایی با سیب زمینی

طرز تهیه هش براون، صبحانه خوشمزه امریکایی با سیب زمینی

طرز تهیه هش براون هش برون یک صبحانه محبوب آمریکایی است که از سیب زمینی ریز خرد شده تشکیل شده است. هش برون برای اولین بار در دهه ۱۸۹۰ در منوی صبحانه …

طرز تهیه چیپس کدو سبز

طرز تهیه چیپس کدو سبز در مایکروفر در ماکروفر بدون فر d s n

چیپس کدو سبز یکی از تنقلات خوشمزه بین المللی است که فواید زیادی برای سلامتی بدن دارد، برای مشاهده این آموزش آشپزی در ادامه با سایت چی شی همراه باشید.

مواد لازم چیپس کدو
کدو سبز۲ عدد قلمی
روغن زیتون۲ قاشق غذاخوری
نمک و فلفل سیاهبه مقدار کافی

دستور پخت چیپس کدو سبز

مرحله اول

برای تهیه چیپس کدو سبز رژیمی ابتدا کدو سبزها را به خوبی می شوییم و کنار می گذاریم تا آب اضافی شان خارج شود. به دلیل اینکه می خواهیم چیپس کدو سبز را با پوست درست کنیم، باید آنها را با دقت کافی بشوییم.

مرحله دوم

در این مرحله کدو سبزها را با یک کارد تیز به صورت لایه های نازک و یکدست برش می زنیم. برای اینکه ورقه های کدو سبز کاملا یکدست و یک اندازه شوند توصیه می شود از رنده های مخصوص چیپس کن استفاده شود.

مرحله سوم

فر را با دمای ۱۶۰ درجه سانتیگراد روشن می کنیم و اجازه می دهیم تا کاملا گرم شود. در همین حین سینی فر را با روغن زیتون به طور کامل چرب می کنیم، سپس کدو سبز های ورقه شده را به ترتیب درون سینی فر می چینیم.

مرحله چهارم

در این مرحله به مقدار دلخواه نمک و فلفل سیاه روی کدو سبزها می پاشیم و سینی فر را در طبقه وسط فر قرار می دهیم. پس از گذشت ۱۵ دقیقه چیپس ها را بررسی می کنیم و در صورتی که کاملا خشک شده بودند از فر خارج می کنیم.

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 9 مهر 1399
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام چی شی و لینک مستقیم بلا مانع است.