طرز تهیه اشکنه نعناع خوشمزه و ساده به روش سنتی

طرز تهیه اشکنه نعناع خوشمزه و ساده به روش سنتی

طرز تهیه اشکنه نعناع اشکنه نعناع یکی از انواع غذاهای ساده و خوشمزه ایرانی است که با مواد متنوعی پخته می شود، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه …

طرز تهیه هریسه گندم ساده و خوشمزه به روش سنتی جنوبی

طرز تهیه هریسه گندم ساده و خوشمزه به روش سنتی جنوبی

طرز تهیه هریسه هریسه گندم یکی از انواع غذاهای خوشمزه ایرانی است که معمولا برای صبحانه تهیه می شود، برای مشاهده این آموزش آشپزی جنوبی در ادامه با چیشی همراه باشید. طرز …

طرز تهیه ساندویچ کوفته مرغ خوشمزه و مخصوص به روش ترکیه ای

طرز تهیه ساندویچ کوفته مرغ خوشمزه و مخصوص به روش ترکیه ای

طرز تهیه ساندویچ کوفته مرغ ساندویچ کوفته مرغ یکی از انواع ساندویچ های خوشمزه ترکیه ای است که با مواد متنوعی تهیه می شود، برای مشاهده این آموزش آشپزی ترکی در ادامه …

طرز تهیه سالاد مرغ و سیب زمینی

طرز تهیه سالاد مرغ و سیب زمینی , دستور پخت سالاد مرغ و سیب زمینی

سالاد مرغ و سیب زمینی یکی از انواع سالادهای خوشمزه و ساده است که برای پیش غذا بسیار مناسب می باشد، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد مرغ و سیب زمینی در ادامه با سایت آموزشی چی شی همراه باشید.

مواد لازم برای ۲ نفر
سیب زمینی۲ عدد
سینه مرغ۲۰۰ گرم
ماست سیر۲ پیمانه
ذرت۱ پیمانه
خیارشور۶ عدد
شوید½ دسته
خردل۱ قاشق چایخوری
نمکبه مقدار کافی

طرز تهیه سالاد مرغ و سیب زمینی

مرحله اول

برای تهیه سالاد مرغ و سیب زمینی خوشمزه در ابتدای کار سینه مرغ را درون یک قابلمه حاوی آب گذاشته و قابلمه را روی حرارت قرار می دهیم تا سینه مرغ کاملا پخته شود. حالا سیب زمینی ها را می شوییم.

مرحله دوم

در ادامه سیب زمینی ها را به صورت درشت خرد کرده و درون یک قابلمه حاوی آب جداگانه می ریزیم، سپس قابلمه را روی حرارت گذاشته و اجازه می دهیم سیب زمینی ها درون آب جوش بمانند تا کاملا پخته شوند.

مرحله سوم

حالا خیارشور و شوید را می شوییم و به صورت ریز خرد می کنیم. در ادامه سینه مرغ و سیب زمینی پخته شده را از قابلمه خارج می‌ کنیم، سپس سینه مرغ را به صورت ریش ریش و سیب زمینی را به صورت مکعبی خرد می کنیم.

مرحله چهارم

در ادامه خیارشور خرد شده را به همراه شوید، سینه مرغ، سیب زمینی و ذرت درون یک کاسه مناسب ریخته و به خوبی مخلوط می کنیم. حالا ماست سیر را به همراه خردل و نمک به خوبی مخلوط می کنیم.

مرحله پنجم

در این مرحله سس را به کاسه اضافه کرده و با دو قاشق سالاد را زیر و رو می کنیم تا سس به خورد مواد سالاد برود. در نهایت سالاد را به مدت ۱ ساعت درون یخچال قرار می دهیم تا مزه ها ترکیب شوند. نوش جان.

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 10 مهر 1401
ثبت‌نام رژیم گروهی با تخفیف ویژه

براساس تجارب ۳۰ ساله‌ی دکتر کرمانی رژیم گروهی بهترین راه‌حل برای حفظ انگیزه‌ی افراد طی رژیم و رسیدن به وزن دلخواه در زمانی کوتاه هست، بیش از ۹۰ درصد افرادی که با برنافیت زیرنظر دکتر کرمانی رژیم گروهی گرفتن به وزن دلخواهشون رسیدن

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام چی شی و لینک مستقیم بلا مانع است.