طرز تهیه بورانی بادمجان خوشمزه و مخصوص به روش رستورانی

طرز تهیه بورانی بادمجان خوشمزه و مخصوص به روش رستورانی

طرز تهیه بورانی بادمجان بورانی بادمجان یکی از انواع غذاهای سنتی ایرانی است که به عنوان پیش غذا هم سرو می شود، برای مشاهده این آموزش آشپزی در ادامه با سایت چی …

طرز تهیه سالاد رژیمی خوشمزه و مخصوص به روش رستورانی

طرز تهیه سالاد رژیمی خوشمزه و مخصوص به روش رستورانی

طرز تهیه سالاد رژیمی سالاد رژیمی یکی از انواع سالادهای پر مصرف در جهان است با کالری کمتری نسبت به سالادهای دیگر تهیه می شود، برای مشاهده این آموزش در ادامه با …

طرز تهیه کاچی پسته خوشمزه و مجلسی به روش سنتی

طرز تهیه کاچی پسته خوشمزه و مجلسی به روش سنتی

طرز تهیه کاچی پسته کاچی پسته یکی از انواع دسرهای سنتی و خوشمزه ایرانی است که با ترکیبات متنوعی پخته می شود، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه …

طرز تهیه سالاد کلم قرمز و لبو

طرز تهیه سالاد کلم قرمز و لبو , دستور سالاد کلم قرمز و لبو

سالاد کلم قرمز و لبو یکی از انواع سالادهای خوشمزه فصل زمستان است که می توانیم آنرا با مواد متنوعی درست کنیم، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد کلم قرمز و لبو در ادامه با سایت چی شی همراه باشید.

مواد لازم برای ۴ نفر
کلم قرمز کوچک۱ عدد
چغندر۲ عدد
سیب زرد یا سبز۱ عدد
پیاز۱ عدد
آب لیمو ترش تازه۱ عدد
عسل (اختیاری)۱ قاشق چایخوری
خامه یا ماست شیرین۴ تا ۵ قاشق سوپخوری
مایونز یا روغن سالاد۲ تا ۳ قاشق سوپخوری
نمک و فلفل سیاهبه مقدار کافی

طرز تهیه سالاد کلم قرمز و لبو

مرحله اول

برای تهیه سالاد کلم قرمز و لبو خوشمزه ابتدا کلم را می شوییم، سپس به صورت رشته ای نازک خرد می کنیم. در ادامه چغندر را می شوییم، سپس پوست آن را جدا می کنیم و با دندانه های درشت رنده، رنده می کنیم.

مرحله دوم

حالا سیب زرد یا سبز را می شوییم، و با دندانه های درشت رنده همانند چغندر رنده می کنیم. در ادامه یک کاسه مناسب انتخاب می کنیم، سپس چغندر رنده شده را به همراه کلم قرمز و سیب درون کاسه می ریزیم.

مرحله سوم

در این مرحله پوست پیاز را جدا می کنیم و به خوبی می شوییم، سپس به صورت خلالی نازک خرد می کنیم و درون کاسه حاوی مخلوط کلم قرمز و چغندر می ریزیم. در ادامه درون یک کاسه مناسب خامه یا ماست شیرین می ریزیم.

مرحله چهارم

حالا آب لیمو ترش تازه را به همراه عسل و سس مایونز یا روغن سالاد را درون کاسه حاوی خامه می ریزیم، سپس نمک و فلفل سیاه را اضافه می کنیم و با چنگال خوب مخلوط می کنیم تا مواد با هم ترکیب و یک دست شود.

مرحله پنجم

در این مرحله سالاد را با کمک قاشق به آرامی زیر و رو می کنیم تا مواد با هم ترکیب شوند، سپس مخلوط سس را درون سالاد کلم قرمز و لبو می ریزیم و خوب مخلوط می کنیم تا سس با مواد ترکیب شود.

مرحله ششم

در نهایت روی کاسه را با سلفون می پوشانیم و به مدت ۳۰ دقیقه درون یخچال قرار می دهیم تا مزه ها با هم ترکیب و سس به خورد مواد سالاد برود. در آخر سالاد را از یخچال خارج کنید، سپس در کنار غذا سرو کنید. نوش جان.

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 14 دی 1400
ثبت‌نام رژیم گروهی با تخفیف ویژه

براساس تجارب ۳۰ ساله‌ی دکتر کرمانی رژیم گروهی بهترین راه‌حل برای حفظ انگیزه‌ی افراد طی رژیم و رسیدن به وزن دلخواه در زمانی کوتاه هست، بیش از ۹۰ درصد افرادی که با برنافیت زیرنظر دکتر کرمانی رژیم گروهی گرفتن به وزن دلخواهشون رسیدن

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام چی شی و لینک مستقیم بلا مانع است.