متن عاشقانه زمستانی زیبا با کپشن های لاکچری زمستان

متن عاشقانه زمستانی زیبا با کپشن های لاکچری زمستان

متن عاشقانه زمستانی در این مطلب گزیده ای از متن ها و جملات کوتاه و بسیار زیبا با موضوع عاشقانه زمستانی را آماده کرده ایم. زمستان یکی از فصل های عاشقانه است …

جدیدترین مجموعه متن کارت دعوت تولد شاد و رسمی

جدیدترین مجموعه متن کارت دعوت تولد شاد و رسمی

متن کارت دعوت تولد در این مطلب گزیده ای از متن ها و جملات کوتاه و بسیار زیبا با موضوع کارت دعوت تولد را آماده کرده ایم، برای مطالعه مجموعه متن کارت …

متن تبریک عید نوروز و تحویل سال جدید زیبا و ادبی

متن تبریک عید نوروز و تحویل سال جدید زیبا و ادبی

متن تبریک عید نوروز بهار چه واژه زیبایی، مرا ناخودآگاه به یاد خاطرات خوب می اندازد. دورهمی روز اول عید خانه مادر بزرگ که اصرار می کرد از شکلات های داخل کاسه …

متن تقدیر و تشکر پایان نامه

متن تقدیر و تشکر پایان نامه سپاس نامه از خواهر سپاسگزاری از خدا بهترین تقدیم به امام زمان از برادر از دیگران

در این مطلب گزیده ای از متن ها و جملات کوتاه و بسیار زیبا با موضوع تقدیر و تشکر پایان نامه را آماده کرده ایم، برای مطالعه این متن های زیبا در ادامه با سایت چی شی همراه باشید.

متن سپاسگزاری از خدا در پایان نامه

خداوند بزرگ که ما را خلق کرد

سپاس بی کران پروردگار یکتا را که هستی مان بخشید و به طریق علم و دانش رهنمونمان شد و به همنشینی رهروان علم و دانش مفتخرمان نمود و خوشه چینی از علم و معرفت را روزیمان ساخت.

هر چند بندگی فقط شایسته ذات بی همتای خالق هستی آفرین است و لیکن به مصادیق حدیث شریفه ( هر کس حرفی به من بیاموزد مرا بنده خود کرده است ) معلم هم، چنان شأن و مقام والایی دارد که دریای علم و معرفت و پرچم دار توحید هم خود را بنده کسی می داند که حتی یک حرف به او بیاموزد, لذا بر خود لازم می دانم که از زحمات بی دریغ استاد ارجمند جناب آقای (نام استاد) از صمیم قلب تقدیر و تشکر نمایم.

متن سپاس نامه ارشد و دکتری

سپاس و ستایش مر خدای را جل و جلاله که آثار قدرت او بر چهره روز روشن، تابان است و انوار حکمت او در دل شب تار، درفشان. آفریدگاری که خویشتن را به ما شناساند و درهای علم را بر ما گشود و عمری و فرصتی عطا فرمود تا بدان، بنده ضعیف خویش را در طریق علم و معرفت بیازماید.

تقدیم به همسر خوبم که در مسیر ناهموار زندگی واژه صبر را برایم به تصویر کشید وبرق امید چشمانش چراغ دلم را روشن کرد و تشکر از اساتید و تمام دوستان و پدر و مادر عزیزم که مرا در این راه یاری نموده اند.

تشکر پایان نامه از پدر مادر و همسر

تقدیم به پدر و مادر عزیز و مهربانم که در سختی‌ها و دشوار‌ی‌های زندگی همواره یاوری دلسوز و فداکار و پشتیبانی محکم و مطمئن برایم بوده‌اند.

سپاسگذار کسانی هستم که سرآغاز تولد من هستند. از یکی زاده می‌شوم و از دیگری جاودانه. استادی که سپیدی را بر تخته سیاه زندگی‌ام نگاشت و مادری که تار مویی از او بپای من سیاه نماند.

و در آخر تقدیم به همسرم به پاس قدردانی از قلبی آکنده از عشق و معرفت که محیطی سرشار از سلامت و امنیت و آرامش و آسایش برای من فراهم آورده است

متن تقدیر و تشکر پایان نامه از برادر

این پایان نامه را تقدیم می‌کنم به مهربانترین همراهان زندگیم، پدر، مادر، خواهر عزیزم که حضورشان همیشه گرما بخش روح من بوده است.

از اساتید بزرگوارم (نام استاد) برای تمام حمایت‌ها و زحمات بی دریغ‌شان سپاسگزاری می‌کنم. از جناب آقای دکتر (نام استاد) که زحمت داوری این رساله را به عهده داشتند سپاس فراوان دارم.

از دوستان و همکلاسی‌های گرامی آقایان (نام دوستان) و خانم‌ها (نام دوستان) که ایام خوشی را در کنار هم سپری کردیم و مرا در رسیدن به اهدافم یاری نمودند صمیمانه تقدیر می‌کنم.

در پایان از کلیه دوستان خوبم  که مطالب زیادی را به من آموختند تشکر کرده و برایشان آرزوی موفقیت و سربلندی می‌کنم.

متن تقدیم پایان نامه به امام زمان

اگر این مختصر را ارزشی است؛

آن ارزش تقدیم به:

قطب عالم امکان، حضرت امام زمان (عج)، آیت رب ودود و ناجی ملک وجود؛ آنکه جهانی در انتظار عدالت و لطف اوست.

تقدیم به:

دستان آسمانی و شایان ستایش پدرم

دل دریایی و چشمان پر امید مادرم

قلب مهربان و پرعاطفه خواهر و برادرم

و

تمامی پویندگان علم و دانش

متن تشکر و قدردانی از دیگران

تشکر قلبی و لسانی خود را از استاد عالی قدر جناب آقای (نام استاد) که زحمت راهنمایی این پایان نامه را عهده دار گردیدند و در تمامی مراحل انجام رساله از راهنمایی های مدبّرانه ایشان استفاده نمودم ابراز می دارم و توفیقات روز افزون ایشان را توأم با صحت و سعادت خواستارم.

از جناب آقای دکتر (نام استاد) که در امر مشاوره این رساله مساعدت نمودند و در این امر نهایت مراقبت، توجه و دقت خود را مبذول فرموده اند کمال تشکر و امتنان را دارم و برای ایشان از خداوند سلامت و سعادت ابدی را خواهانم.

از جناب آقای دکتر (نام استاد) که یافتن موضوع مورد علاقه و دلخواه خود را در نقطه اوج بحران مدیون همکاری ها و راهنمایی های بی دریغ ایشان هستم؛ و نمی دانم که با چه زبانی و با کدامین واژگان محبتشان را ارج نهم بی نهایت سپاسگزارم و به راستی انجام این رساله بدون نظرهای صائب، پیگیری های دلسوزانه و تشویق های امیدبخش ایشان میسّر نبود. لطف و مهربانی بی شائبه شان  همیشه در خاطرم خواهد ماند.

بهترین تقدیم در پایان نامه ها

با سپاس از سه وجود مقدس:

آنان که ناتوان شدند تا ما به توانایی برسیم…

موهایشان سپید شد تا ما روسفید شویم…

و عاشقانه سوختند تا گرمابخش وجود ما و روشنگر راهمان باشند…

پدرانمان

مادرانمان

استادانمان

متن تقدیر و تشکر پایان نامه

سپاس خدای بزرگ را که مرا یاری رساند تا بتوانم این مقطع تحصیلی را به پایان رسانده و گامی در راستای اعتلای علم بر دارم.

از استاد راهنمای گرانقدرم جناب آقای/ سرکار خانم (نام استاد) که وجودشان همیشه قوتی برای انجام کارهایم بوده است و بدون شک انجام این پایانامه بدون کمک و راهنمایی‌های ارزنده آنها امکان پذیر نبوده است، کمال تشکر را دارم. اساتید گرامی جناب آقای/ سرکار خانم (نام استاد) که زحمت داوری این رساله را داشتند نیز سپاسگزارم.

تشکر از تمامی معلمان اساتیدی که توفیق دانش آموزی و دانشجویی در محضرشان را داشتم.

از دوستان عزیزم (نام دوستان) که همراهان همیشگی من بوده‌اند و اوقات خوشی را در کنار هم سپری کرده‌ایم، تقدیر و تشکر دارم.

و در پایان از تمامی عزیزانی که در طول انجام این پروژه مرا یاری کرده‌اند کمال تشکر و قدردانی را ابراز می‌نمایم.

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 4 آبان 1399
  • منبع :
  • img from 1
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام چی شی و لینک مستقیم بلا مانع است.